poniedziałek, 29 maja 2017

Jak lakier z połyskiem zamienić w mat lub nadać mu konsystencję żelową?

Zapewne jak każda kobieta lubię o siebie dbać i choć ładny wygląd nie jest w życiu najważniejszy to niewątpliwie dodaje mi on pewności siebie. Oprócz dobrze dobranego makijażu i ubrań warto pamiętać także o dłoniach, a konkretniej o paznokciach. Jak można zauważyć od jakiegoś czasu panuje moda na lakiery matowe, ale zamiast kupować ich całą masę warto wykorzystać te, które już posiadamy. Dlatego w dzisiejszym wpisie dowiecie się między innymi jak niewielkim kosztem zmienić na paznokciach efekt połysku w mat.

Tym genialnym wynalazkiem, który od początku przykuł moją uwagę jest lakier nawierzchniowy nadający efekt matowy od Dermo Future Precision. Produkt wyszedł na rynek całkiem niedawno, ale z pewnością jest strzałem w dziesiątkę. Zazwyczaj lakiery matowe są nieco droższe od tych z połyskiem. Dlatego dzięki takiemu oszczędnemu rozwiązaniu każdy lakier z połyskiem bez większego problemu zmienimy w matowy i to w zaciszu domowym. Jak czegoś takiego dokonać? Jest to banalnie proste. Wystarczy tak jak zawsze pomalować paznokcie ulubionym kolorem i poczekać aż lakier dobrze wyschnie. Na sam koniec nakładamy jedną warstwę lakieru nawierzchniowego od DermoFuture Precision i gotowe. Jego dużym plusem jest niska cena, ponieważ lakier nadający efekt matowy od DermoFuture Precision kosztuje jedynie 13,50 zł za 9 ml. Oszczędzamy także sporo miejsca w szufladach, ponieważ nie musimy dodatkowo kupować lakierów matowych. Lakier bardzo szybko schnie na paznokciach, ale niestety nie jest trwały. Jednak jak za taką cenę warto się w niego zaopatrzyć. W skali 10 oceniam go na mocne 9. 

Jeżeli jednak nie możesz przekonać się do matowego efektu na paznokciach to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Firma DermoFuture Precision wypuściła na rynek również przezroczysty lakier nawierzchniowy o konsystencji żelu. Możemy stosować go wedle uznania bezpośrednio na oczyszczoną płytkę paznokcia bądź na ostatnią warstwę lakieru. Jego zadaniem jest chronić lakier przed odpryskiwaniem. Pod tym względem produkt spisał się nieco lepiej od poprzedniego. Jednak mimo wszystko po jakimś czasie i tak zaczął odpryskiwać. Cena przezroczystego lakieru nawierzchniowego podobnie jak w przypadku lakieru z efektem matowym wynosi 13,50 zł za 9 ml. Lakier nadaje idealny połysk i jest świetnym wykończeniem paznokcia. Sam produkt w skali 10 oceniam tak samo jak poprzedni na mocne 9 ze względu na krótką trwałość. Dlatego jeżeli jesteś uczulona na hybrydy albo lubisz codziennie zmieniać kolor na paznokciach to jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Oba lakiery nawierzchniowe zakupisz na stronie producenta TenexZapraszam również do obejrzenia fotorelacji, która powstała z pomocą mojego narzeczonego. :-*