piątek, 9 czerwca 2017

Czerwcowe spotkanie blogerek w Gnieźnie.

W minioną sobotę już po raz trzeci w swojej blogowej karierze miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerskim, które odbyło się w restauracji La Dolce Vita w Gnieźnie. Część z dziewczyn znałam prywatnie już z pierwszego spotkania, a resztę miałam okazję dopiero poznać. O tym jak ono przebiegło i co każda z nas otrzymała dowiecie się z dzisiejszego wpisu.

Zacznę od tego, że przed samym wyjazdem do Gniezna miałam do wykonania małą misję, a mianowicie musiałam odebrać jedną z uczestniczek spotkania z dworca PKP w Inowrocławiu. Magda miała do pokonania niemały kawałek drogi, ponieważ jechała aż z Bydgoszczy. Nigdy wcześniej nie miałyśmy okazji poznać się osobiście, a nasza znajomość ograniczała się jedynie do świata wirtualnego i wspólnej organizacji konkursów. Bez większego problemu rozpoznałam ją od razu na dworcu po wielkiej torbie, w której miała dla każdej uczestniczki upominki od sponsorów. Jadąc samochodem na spotkanie miałyśmy w końcu okazję lepiej się poznać i porozmawiać. Okazało się, że Magda prywatnie jest osobą tak samo sympatyczną jak w internecie. Co nie zawsze jest regułą, ponieważ niektóre osoby w internecie udają kogoś zupełnie innego. Wróćmy jednak do tematu. Na miejscu byłyśmy w sumie godzinę przed czasem i z początku nie mogłyśmy znaleźć restauracji, ponieważ poszłyśmy na samą górę budynku. 

Po kilkunastu minutach zdecydowałyśmy się zejść niżej i w końcu trafiłyśmy. Na miejscu czekały już na nas i resztę dziewczyn organizatorki spotkania Iga z Pauliną, a także osoba towarzysząca, która robiła za fotografa. Po czasie zaczęła zjeżdżać się reszta uczestniczek. Trzy z nich znałam już prywatnie z grudniowego spotkania blogerek w Poznaniu, o którym możecie przeczytać tutaj. Jak to kobiety miałyśmy wiele tematów do rozmów, a czas płynął nieubłaganie. Jeżeli chodzi o blogowanie wymieniłyśmy się między sobą swoimi doświadczeniami, ale poruszyłyśmy także tematy z życia codziennego. Dla nas kobiet kilka godzin to stanowczo za mało, żebyśmy mogły wyczerpać tematy do rozmów. W trakcie spotkania dołączył do nas pan Paweł z BIO-MED PHARMA, który z nami również pogawędził i postawił nam dwudaniowy ciepły posiłek. W zamian wszystkie zrobiłyśmy dla niego zdjęcie z upominkami, które od niego otrzymałyśmy. Zdjęcie można zobaczyć na stronie BIO-MED PHARMA na Facebooku, a konkretniej tutaj

Niestety, z racji tego, że Magda miała pociąg z Inowrocławia do Bydgoszczy po 17:00 byłyśmy zmuszone trochę wcześniej opuścić spotkanie. Pożegnałyśmy się więc ze wszystkimi i ruszyłyśmy w stronę parkingu, gdzie już czekał na nas mój osobisty szofer i narzeczony w jednym. W tym miejscu chciałabym mu serdecznie podziękować za wytrwałość i cierpliwość. Oceniając miejsce spotkania, czyli restaurację La Dolce Vita w Gnieźnie uważam, że jej wybór przez organizatorki był strzałem w dziesiątkę. Dominuje w niej styl rustykalny co jest przyjemne dla oka i nie rozprasza. Obsługa miła i nie narzucająca się, a dania ciepłe i smaczne. W skali od 1 do 5 oceniam ją na zasłużone 5. Natomiast co do Igi i Pauliny to mogę jedynie powiedzieć, że dziewczyny odwaliły kawał dobrej roboty przy organizacji spotkania, a każda z uczestniczek została przez nie dobrze ugoszczona. Nie mam żadnych zastrzeżeń i uwag. Mam tylko nadzieję, że będzie okazja ponownie spotkać się w podobnym gronie. Zdecydowanie piszę się na powtórkę. ;-)

Lista blogerek, które wzięły udział w spotkaniu:

1. Paulina (www.rudytrampek.blogspot.com)
2. Iga (www.toksycznakosmetyczka.blogspot.com)
3. Kamila (www.kamilaocieczek.blogspot.com)
4. Kasia (www.kasiakoniakowska.blogspot.com)
5. Kasia (www.stylowamisja.blogspot.com)
6. Magda (www.zeberkablog.wordpress.com)
7. Marta (www.zakrecony-swiat-marty.blogspot.com)
8. Ja (www.monaries.blogspot.com)

Serdecznie zapraszam do obejrzenia fotorelacji ze spotkania i zdjęć upominków otrzymanych od sponsorów za co bardzo dziękuję. Część z upominków musi jeszcze dotrzeć, ponieważ zostały one wysłane na nasze prywatne adresy. Dlatego jak tylko dotrą to od razu wpis zostanie zaktualizowany. :-)


Produkty od sponsorów spotkania:

KOSMETYKOMANIA.PL


ATRAMENTO


MANUFAKTURA CZEKOLADY


GACJANA


TENEX24.PL


HEALTH AND BEAUTY MEDIA SP. Z O.O.


IDEA25


AKADEMIA PAZNOKCIA


LASH&BROW ACADEMY


SÓL BOCHEŃSKA


BIOLINEA


SEMILAC


BODY BOOM


TERRAVITA


INDIA COSMETICS


KRÓWKI POLSKIE


BELL


VICHY I LA ROCHE-POSAY

Krem pod oczy Idealia
Krem do rąk La Roche-Posay


BIOKURIER
APIS


BIOMED-PHARMA


ILLUMINATIO


EQUILIBRAPatroni medialni:

MOJE-GNIEZNO.PL


Partnerzy strategiczni:

Dziękujemy również firmie KOLORODRUK za papierowe torby, w których organizatorki przywiozły nasze upominki. :-)

#kosmetyki #spotkanieblogerskie #Gniezno #blogerkaurodowa #urodaizdrowie #ladolcevita #blogerkikosmetyczne #blogerkimodowe #sponsorzy