wtorek, 9 sierpnia 2016

Jak dbać o włosy w czasie lata? Recenzja kuracji wygładzająco-nawilżającej do włosów i suplementu diety od DermoFuture Precision.

Każda kobieta doskonale wie, że w czasie lata nasze włosy na każdym kroku są poddawane wysokim temperaturom przez co stają się suche i łamliwe. Oczywiście nie został wynaleziony jeszcze produkt, który w 100% ochroniłby nasze włosy przed szkodliwym działaniem słońca. Natomiast warto używać czegokolwiek, żeby choć minimalnie je zabezpieczyć. Ja obecnie jestem w trakcie testowania kuracji wygładzająco-nawilżającej do włosów i suplementu diety VITADERMO od DermoFuture Precision.

Pierwszym produktem, o którym chciałam Wam krótko napisać jest kuracja wygładzająco-nawilżająca, którą stosuje bezpośrednio na mokre włosy. Jedna taka ampułka starczy w zależności od długości i grubości włosów od 1 do 3 aplikacji. Ja z racji tego, że mam włosy praktycznie do pasa starczy mi ona do jednorazowego użycia. Stosuję ją zaraz po umyciu włosów przez co łatwiej jest mi je później rozczesać. Kolejną zaletą jaką zauważyłam od razu po zastosowaniu tego produktu jest to, że moje włosy stały się bardziej nawilżone i sprężyste niż dotychczas. Tym bardziej, że prócz warunków naturalnych panujących na zewnątrz moje włosy niszczy również gorący nawiew powietrza z suszarki. Z powodu braku czasu nie zdążyłam zakupić jeszcze porządnej suszarki, która miałaby również zimny nawiew. Dlatego też przed każdym takim suszeniem wcieram całą zawartość takiej kapsułki we włosy co sprawia, że obecnie w mniejszym stopniu łamią się i rozdwajają. 

Logiczne jest również to, że jeżeli ktoś ma włosy bardzo zniszczone to taki produkt nie zdziała na nich cudów. Natomiast jeżeli ktoś regularnie chodzi podcinać włosy do fryzjera to jest duża szansa, że spokojnie doprowadzi je do ładu i składu. Dodam również to, że kosmetyk ten chroni również włosy przed matowieniem i nadaje włosom blasku. Koszt takich 6 ampułek to jedynie około 10 zł. Drugim i najnowszym produktem, który mam przyjemność cały czas testować jest suplement diety VITADERMO od DermoFuture Precision. Oprócz zewnętrznego dbania o włosy warto również zadbać o nie od wewnątrz. Dlatego też zdecydowałam się na przetestowanie najnowszych kapsułek powyższej marki i jak dotychczas jestem nimi pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze zauważyłam, że włosy zaczęły mi po nich mniej wypadać, a ponadto stały się one mocniejsze i bardziej lśniące niż zazwyczaj. 

Możliwe, że jest to również zasługa poprzednich pastylek, które miałam przyjemność testować jakiś czas temu. Był to produkt również od marki DermoFuture Precision, o którym możecie przeczytać tutaj. Nowość w postaci pigułek, którą obecnie sprawdzam dostarcza moim włosom witaminy i minerały, których nie jestem w stanie zapewnić organizmowi wyłącznie samą dietą. Oczywiście taka kapsułka nie zastąpi nam posiłku, ale będzie ona świetnym dodatkiem do niego. Dzięki wielu składnikom odżywczym zawartym w tej niewielkiej pastylce nasze włosy staną się odporne na procesy starzenia, a także będą bardziej odżywione. Rzeczą, o której warto jeszcze wspomnieć jest fakt, że po regularnym zażywaniu kapsułek zauważyłam, że włosy zaczęły mi rosnąć jeszcze szybciej. Dostrzegłam także, że minimalnie ograniczyło się ich wypadanie co mnie cieszy. Polecam również sprawdzić przed zakupem, czy któryś ze składników odżywczych nam nie zaszkodzi. Koszt takiego opakowania, w którym jest 30 sztuk pigułek to około 12 zł. 

Poniżej podałam strony, na których możecie zakupić powyższe produkty:

http://www.wapteka.pl/produkt.html.16880?utm_source=okazje.info&utm_medium=referral&utm_campaign=okazje.info
http://multikosmetyki.pl/kuracje/8286-dermofuture-intensywna-kuracja-wygładzająco-nawilżająca-do-włosów-z-olejkiem-arganowym-12ml
-