czwartek, 20 października 2016

Piękno tkwi w szczegółach, czyli patera od MyGiftDna.pl

Cześć. W dzisiejszym wpisie pochwalę się Wam przepiękną paterą, którą otrzymałam w ramach współpracy od MyGiftDna.pl. Od razu po otworzeniu pudełka z paterą moje oczy pokryły się łzami. Większość z Was pomyśli sobie, że co jest takiego szczególnego w paterze? Jeżeli przeczytacie wpis do końca to się dowiecie. Tym bardziej, że od pewnego czasu powoli kolekcjonuję rzeczy do swojego przyszłego mieszkania i każda nawet najmniejsza rzecz kupiona z myślą o własnym kącie wywołuje u mnie radość, ale akurat w przypadku patery pojawiły się łzy...

Firma MyGiftDna.pl jest to sklep, w którym zaopatrzysz się w różnego typu przedmioty. W większości przypadków są tam rzeczy głównie dla domu. Można tam znaleźć deski do krojenia z wybranym przez nas cytatem, patery, kieliszki do wina i szampana, wałki do ciasta z wzorami, kubki dla par, portfele, a także wiele innych i równie pięknych rzeczy. Strona jest też idealna dla osób, które nie wiedzą co mogłyby kupić osobie bliskiej na urodziny lub inną okazję. Ja od jakiegoś czasu poszukuję chlebaków ceramicznych, desek do krojenia i pater. Dlatego firma, która postanowiła rozpocząć ze mną współpracę spadła mi dosłownie z nieba. Tym bardziej, że w internecie jest wiele pięknych rzeczy jeżeli chodzi o dom. Tylko, że zwyczajnie nie stać mnie na nie i nie ma tu co ukrywać, ale wróćmy do tematu. Patera, którą dostałam od MyGiftDna.pl na pierwszy rzut oka nie wygląda na nadzwyczajną, a więc co takiego mnie w niej urzekło i sprawiło, że popłynęły mi łzy na jej widok? Do łez głównie doprowadził mnie napis wygrawerowany laserowo na paterze. Widnieje na niej imię narzeczonego i moje, a także data od kiedy jesteśmy razem i odciski palców, które układają się w kształt serca. 

Po tym jak ochłonęłam wysłałam zdjęcie mojemu narzeczonemu, żeby mu pokazać jaką piękną paterę mam, a właściwie mamy. Mój mężczyzna stwierdził, że już na całe życie będzie nam starczyła i ma rację. Dodatkowo już wiem, że pierwszą rzeczą jaka stanie na paterze będzie tort bezglutenowy. Planuję zrobić go na naszą 6 rocznicę, która wypada nam akurat za tydzień. Przepis oczywiście wstawię na bloga także spokojnie. Produkt jest solidnie wykonany ze szkła, które jest o 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelana o podobnej grubości. Dużym jej plusem jest również to, że ma ona dość dużą średnicę bo aż 32 cm i wysokość 11,5 cm. Jej uniwersalny wygląd wkomponuje się w praktycznie każde pomieszczenie. Swoistego uroku paterze dodaje falbanka oplatająca jej brzeg. Cena jest adekwatna do jej wykonania. Koszt takiej patery to jedynie i aż 119,99 zł. Mimo wszystko zachęcam do jej kupna z ręką na sercu, ponieważ jest to wydatek jednorazowy i na całe życie także naprawdę warto zainwestować w coś takiego. Jeszcze zanim do mnie trafiła martwiło mnie jedynie to, że patera może dojechać w kawałkach, ale karton z nią był tak grubo owinięty w folię bąbelkową, że ciężko było mi się do niej dokopać. 

Profesjonalna robota i wykonanie jeżeli chodzi o samą paterę jak i o jej zabezpieczenie w czasie dowozu. Całokształt w skali od 1 do 10 oceniam śmiało na 11! :-)


Jeżeli jesteście zainteresowani jej zakupem to zapraszam tutaj:

https://mygiftdna.pl/Patera/Fingerprints